bővebben
Elfogadom
AA

Álláslehetőség: tanácsadó

2023. február 27.

A Széchenyi Programiroda Nonprofit Kft. dunaújvárosi irodájába tanácsadó munkakörbe keres tapasztalattal rendelkező munkatársat.

Főbb feladatok:
•    Kedvezményezettekkel együttműködve kifizetési kérelmek és beszámolók elkészítésében, projektzárás lebonyolításában való aktív segítségnyújtás, helyszíni ellenőrzésekre történő felkészítés
•    Hiánypótlások benyújtásában, támogatási szerződések megkötésében, módosítási igények benyújtásában való közreműködés;
•    Aktuális, uniós forrású pályázati lehetőségek ismertetése, széleskörű szakmai tájékoztatás nyújtása a Széchenyi2020 és a Széchenyi Terv Plusz iránt érdeklődők részére;
•    Szakmai rendezvények szervezésében és lebonyolításában való közreműködés.

A jelölttel szemben támasztott elvárások:
•    Legalább 1 éves, igazolható tapasztalat európai uniós pályázatok kezelése területén;
•    EPTK vagy EUPR felület kezelésében való jártasság;
•    Microsoft Office programok ismerete;
•    legalább középfokú végzettség;
•    kiváló kommunikációs készség, írásban és szóban egyaránt;
•    precíz, felelősségteljes, proaktív munkavégzés;
•    stratégiai gondolkodásmód, elemző és problémamegoldó készség;
•    rugalmasság, dinamizmus, terhelhetőség;
•    B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű;
•    büntetlen előélet.

Amit kínálunk:
•    Versenyképes jövedelem, cafeteria;
•    rendszeres képzési és folyamatos szakmai fejlődési lehetőség;
•    változatos, önálló feladatok, új kihívások;
•    rugalmas munkaidő.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
•    Európai uniós pályázatok kezelése területén szerzett több, mint 1 éves tapasztalat,
•    azonnali munkakezdés,
•    felsőfokú végzettség.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy a szakmai önéletrajzát küldje el a következő e-mail címre: szpiallas@szpi.hu